projesi ödül aldı Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de "Dijital Dönüşüm" projesi ile "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.
projesi ödül aldı
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Atatürk Cd.,Osmaniye Merkez/Osmaniye +90 212 212 35 17 Osmaniye Web Tasarım Logo

projesi ödül aldı

projesi ödül aldı Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de "Dijital Dönüşüm" projesi ile "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Osmaniye Haberleri  Tarih :  31.10.2017       Google Plus      
Atatürk Cd.,Osmaniye Merkez/Osmaniye +90 212 212 35 17 Osmaniye Web Tasarım

Osmaniye Web Tasarım Logo


"SÜREÇ TASARIMI VE UYGULAMA KULLANIM EĞİTİMLERİ VERDİK"


Ünal değerlendirmesine şöyle devam etti: "Çalışma arkadaşlarımız başlattıkları herhangi bir süreci anlık olarak uygulama üzerinden takip edebiliyorlar. Onay mekanizması tamamlanan süreçlere ait bilgilendirme mesajları otomatik olarak üretilip süreç sahiplerine iletiliyor. Ayrıca tüm süreçler uygulama üzerinden izlenip tüm detaylarıyla raporlayabiliyor. Projede ortaya koyduğumuz en önemli farkın projeye dahil ettiğimiz süreç sahiplerinin ihtiyaçları olan süreçleri kolay bir şekilde tasarlayıp dijital süreçleri hayata geçirmeleri için kendilerine verdiğimiz eğitimler olduğunu görüyoruz.


Klasik bakış açısıyla ilerleseydik projeyi bir bilgi teknolojileri (BT) projesi olarak görüp iş birimlerinden alınan talepleri hayata geçirmemiz gerekirdi. Bunun yerine iş ortağımızdan şimdiye kadar denenmediği bilgisini aldığımız bir yöntemle ilerlemeyi tercih ettik. İş birimlerini projeye birer süreç tasarımcısı olarak dahil edip süreçleri onların katkılarıyla dijitalleştirmeyi daha uygun bulduk. Projeye başlarken iş birimlerinden projede yer alan çalışma arkadaşlarımıza süreç tasarımı ve uygulama kullanım eğitimleri verdik. Bu sayede iş birimlerimizdeki dijital süreç anahtar kullanıcılarımız hem projede çok daha istekli olarak yer aldılar."


/kaynak:Milliyet

Osmaniye Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de "Dijital Dönüşüm" projesi ile "Kurumsal Dönüşüm" kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


    E-Bülten