Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

projesi ödül aldı » Osmaniye Web Tasarım Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de Dijital Dönüşüm projesi ile Kurumsal Dönüşüm kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.
projesi ödül aldı

projesi ödül aldı

Ana Kategori : Blog, Kategori : Osmaniye Haberleri
Osmaniye Haberleri projesi ödül aldı Arzum, IDC Digital Retail Summit 2017'de Dijital Dönüşüm projesi ile Kurumsal Dönüşüm kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.
Osmaniye Web Tasarım +90 212 212 35 17


"SÜREÇ TASARIMI VE UYGULAMA KULLANIM EĞİTİMLERİ VERDİK"


Ünal değerlendirmesine şöyle devam etti: "Çalışma arkadaşlarımız başlattıkları herhangi bir süreci anlık olarak uygulama üzerinden takip edebiliyorlar. Onay mekanizması tamamlanan süreçlere ait bilgilendirme mesajları otomatik olarak üretilip süreç sahiplerine iletiliyor. Ayrıca tüm süreçler uygulama üzerinden izlenip tüm detaylarıyla raporlayabiliyor. Projede ortaya koyduğumuz en önemli farkın projeye dahil ettiğimiz süreç sahiplerinin ihtiyaçları olan süreçleri kolay bir şekilde tasarlayıp dijital süreçleri hayata geçirmeleri için kendilerine verdiğimiz eğitimler olduğunu görüyoruz.


Klasik bakış açısıyla ilerleseydik projeyi bir bilgi teknolojileri (BT) projesi olarak görüp iş birimlerinden alınan talepleri hayata geçirmemiz gerekirdi. Bunun yerine iş ortağımızdan şimdiye kadar denenmediği bilgisini aldığımız bir yöntemle ilerlemeyi tercih ettik. İş birimlerini projeye birer süreç tasarımcısı olarak dahil edip süreçleri onların katkılarıyla dijitalleştirmeyi daha uygun bulduk. Projeye başlarken iş birimlerinden projede yer alan çalışma arkadaşlarımıza süreç tasarımı ve uygulama kullanım eğitimleri verdik. Bu sayede iş birimlerimizdeki dijital süreç anahtar kullanıcılarımız hem projede çok daha istekli olarak yer aldılar."


/kaynak:Milliyet