Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

  • Kurumsal-web-tasarım-sayfasi.jpg
Kurumsal Web Tasarım
Yazar Osmaniye Web Tasarım,  Ana Kategori : Tasarım,  Kategori :  Web Tasarım  Tarih :  23.Mart.2016 15:11:48

 “Marka Şehir Osmaniye” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız ENDÜSTRİYEL TASARIMLOGO, WEB TASARIM VE MARKA TESCİL KAMPANYA’ sına davetlisiniz. 

Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo, tasarım, com.tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette yer alabilirsiniz.

Online Tescil sayfamıza BURADAN, Kampanyalarımızı ise BURADAN inceleyebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımlar, şirket ve firmaların, kamu dahil kurumların yaptığı işler ve kendilerini en iyi şekilde ifade edebildikleri alanlardır.

Osmaniye Wweb Tasarım olarak Kurumsal web tasarıma başlamadan evvel geniş katılımlı brief alınmaktadır. Kurum yönetici ve çalışanların kurum algısı ile dışardakilerin kurumu nasıl algıladığı da ayrıca gözlenmektedir.

Osmaniye Web Tasarım olarak yine Kurumsal web tasarım başlangıcında, firmanın tüm kurumsal kimliğine hakim olacak şekilde incelenmektedir. Şayet firmanın kurumsal kimliği yoksa öncelikle yeni baştan kurumsal kimlik tasarlanmaktadır.

Osmaniye Web Tasarım olarak  başta Holdingler olmak üzere büyük ölçekli firmalarda genellikle bulunan ve tüm görselleri kullanım şekilleriyle birlikte barındıran marka rehberleri (Brand Guideline)  hakim olacak derecede ayrıntılı incelenmektedir.

Kurumsal web tasarımlar hazırlık aşaması önemli olduğu kadar firmanın kurumsal web tasarımda istekleri, öncelikleri de oldukça önemlidir.

Kurumsal web tasarım mutlaka kurumun kendisi en şekilde ifade edebildiği görsel özellikler ve kurumsal kimlikte kullanılan renklerin aynısı kullanılmaktadır. Kurumsal web tasarımlarda, kurumun logosu tüm unsurlarının net, açık ve anlaşılır şekilde kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çünkü logo, kurumsal web tasarımda kurumu kısa sürede en iyi şekilde ifade eden ve genellikle de ilk izlenimin yarattığı algı zihninde yer ettiğinden boyutları dahil web sayfasında yerleşimi ve yansıtma şekli oldukça önemlidir. Logo arka planda kalmaması gerektiği gibi, aşırı derecede de öne de çıkarılmamalıdır.

 Marka Şehir Osmaniye” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  web tasarım,  logo tasarım projeleri “Osmaniye Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inecleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza, yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulacağı gibi başta Google olmak üzere arama motorlarının çok değerli buldukları dış sayfalardaki linkleri tanımlayan referans niteliğinde backlink verilerek doğal arama sonuçlarında  üst sıralarda yer almanızı da sağlanmaktadır. 

Kurumsal web tasarım sitesinin ana sayfaları önemli olduğu kadar alt sayfaları da oldukça önemlidir. Sayfa geçişleri bir bütün olmalı, kullancıya ana sayfada yansıtılan algı diğer sayfalarda da zayıflamamalıdır

Son çıkarılan yasa ile birlikte, yasal koşulların gerektirdiği ölçekteki büyük şirketler mali verileri, toplantılar ve duyuruları da artık web sitelerinde yayınlamak zorundalar. Ancak özellikle mali verilerin tablo özellikleri nedeniyle ana sayfa ile özdeşleştirilmemesi halinde kurum imajının zayıflamasına sebebiyet verdiğinden tüm şirket bilgileri de tıpkı ana sayfa da kullanılan tema özelliklerinde ve aynı özen ve dikkatle şekillendirilmelidir. 

Özellikle sosyal medyanın gücü kimi durumlarda oldukça avantajlar yarattığı gibi, bazen de şirket ve/veya şirket ile bağlantılı şahıs ve kurum aleyhine, kurumun itibarini zedeler haberler kısa sürede yayılması nedeniyle imaj kayıpları oldukça tehlike arzetmektedir.

Osmaniye Web Tasarım olarak kurumların zorunlu ve/veya önceden planlanan strateji doğrultusunda duyuru, haber ve ilanlarını sosyal medya üzerinden paylaşmalarını önermektedir. Gelecek de bir çok şirketin de daha aktif sosyal medyayı kullanacağı da aşikardır.

Osmaniye Web Tasarım olarak, tüm bu olumlu/olumsuz durumlarda, dezavantaj oluşturacak pozisyonlara anında aksiyon alınarak kurum itibarını korumak ve  topluma kurum haberleri tek elden ve profesyonel şekilde sunmak, kimi durumlarda da kullanıcılarla interaktif iletişim kurmak için şirketlerin kurumsal kimliğe uygun, kolay yönetilebilir bir bloğunun olması gerektiğine inanıyoruz.

 “ Osmaniye Web Tasarım” ve İştiraki olduğu Etkin Patent en yeni teknolojileri kullanarak her zaman ayırt edici, katma değer üretecek yaratıcı projeler üreterek markalaşmanıza ve yeni Pazar ve müşterilere daha kolay erişmenize maksimum katkı sağlamaktadır. 

Etkin Patent ve Osmaniye Web Tasarım olarak, şu anda hiçbir kurumsal web tasarım sayfasında olmamasına rağmen gelecek öngörüsü üzerine yenilikçi projeler arasında müşterilerine mutlaka blog sayfası önerilmekte ve kurumun kimliğine uygun şekilde kullanılması için de gayret göstermektedir.

Örneğin markanız ve/veya şirketiniz aleyhine her hangi bir haber ve/veya sosyal medya üzerinden bir karalama haberi ve/veya blog ve forumlarda kötü bir haber yayını arama motorlarınca hemen indekslendiğinden bunları kısa süre içinde ortadan kaldırmak mümkün olmayacaktır. Şu anda itibar yönetimi kapsamında şirket ve şahıs aleyhine her türlü yayın için sürekli mücadele edilmesine rağmen kısa süre içinde sonuç alınmadığı aşikardır.

İşte tam böyle bir durumda eğer şirket/kurumun güncel bir blog sayfası var ve bu sayfa profesyonelce yönetiliyorsa, imaj kaybına neden olan kötü haber için bu blogda gerekli açıklamalar yayınlanır ve bu açıklamalar önce blog üzerinden yayınlanır. Sonra da ilgili blog sayfası sosyal medya üzerinden paylaşılır.

Arama motorları şirket/kuruma ait içeriklerin sorgulamasında, öncelikle ilgili kurum web sayfasında içerikleri listelediğinden doğal olarak kullanıcılar ilgili kötü haber ve içeriğin yanı sıra sizin açıklamalarınız aynı sıralarda hatta bunların üstünde listeleyeceğinden en azından kullanıcılar her iki içeriği de bir arada inceleyeceklerinden kurum imajı kısmen de olsa korunmuş olacaktır. 

Kimi markalar bu tarz itibar kaybına neden olan asılsız haberler için bile milyonlarca lira haracayarak büyük gazeteler de ilan yayınlamalarına rağmen istenilen sonuca ulaşamamalarının yanı sıra yıllar geçmesine rağmen ve büyük uğraşlara rağmen hala ilgili içeriklerin çoğu internet üzerinden ulaşılabilir durumdadır.

Osmaniye Web Tasarım tamamen kurumsal web tasarım sayfasıyla özdeşmiş, kuruma önemli derecede kazanımlar sağlayacak, kurumsal kimliğine uygun ve kurumsal web tasarıma entegre, yenilikçi projelerle yapılandırdığı kurum blog sayfaları da hazırlamaktadır. 

Sonuç olarak özel kurumsal web tasarım hazırlama özel proje geliştirilmesi, kuruma özel, kurumun temel özelliklerinde ve ayırt edici niteliklerinde en kısa süre içinde net ve anlaşılır bir şekilde ortaya koyması ve bunların yanı sıra olabildiğince dinamik kurumsal web tasarım projeler için müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
 

 


DİĞER FAALİYET ALANLARIMIZ
Hazır web sitesi, mobil ve tablet cihazlara uyumlu hazır web sitesi fiyatlarını, şablonlarını, örneklerini burada bulabilir anına hazır sitenizi kurabilirsiniz.

Kampanyalar

KOBİ STANDART
₺ 770+KDV Devamı
KOBİ PLUS
₺ 999+KDV Devamı
KOBİ SILVER
₺ 999+KDV Devamı
Standart Başvuru KAMPANYA
₺ 149+KDV Devamı
Marka Tescil PLUS
₺ 299+KDV Devamı
Marka Tescil SILVER
₺ 399+KDV Devamı

OSMANİYE HABERLERİ (Tümü)

OSMANİYE BELEDİYESİ E-BELEDİYE UYGULAMASINA GEÇTİ

OSMANİYE BELEDİYESİ E-BELEDİYE UYGULAMASINA GEÇTİ

OSMANİYE BELEDİYESİ E-BELEDİYE UYGULAMASINA GEÇTİ

Osmaniye Belediyesi’nde Kentsel Otomasyon Sistemi hizmete girdi. Akıllı Kent projesinin bir parçası olan 'e- belediye' uygulamasıyla belediyecilik hizmetine ulaşmak bir tuşa dokunmak kadar kolay hale geldi.

Kastal: "Osmaniye Büyük ve Marka Şehir Olma Yolunda Hızla İlerliyor"

Kastal: "Osmaniye Büyük ve Marka Şehir Olma Yolunda Hızla İlerliyor"

Kastal: "Osmaniye Büyük ve Marka Şehir Olma Yolunda Hızla İlerliyor"

AK Parti Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kastal, yapımı devam eden olimpik yüzme havuzu inşaatını gezerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı...

Osmaniye Karayiğitli Kilimini Marka Yapmak İçin Çalışıyorlar

Osmaniye Karayiğitli Kilimini Marka Yapmak İçin Çalışıyorlar

Osmaniye Karayiğitli Kilimini Marka Yapmak İçin Çalışıyorlar

Osmaniye'nin Hasanbeyli İlçesinde Kilim Kursuna Gelen Genç Kızlar, Tarihi Çok Eskilere Dayanan Karayiğitli Kilimini Marka Haline Getirmek İçin Çalışıyor.